Ścianka wspinaczkowa

Ściana wspinaczkowa – zajęcia dla początkujących to sekcje wspinaczkowe regularnie odbywające się w grupach z instruktorem. Sekcje dla dzieci i dorosłych mają różne poziomy trudności – początkujący i zaawansowany.

Grupa początkująca

Idealna dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką. Na zajęciach prowadzący uczy, jak wykorzystywać ścianę wspinaczkową, poprawnie się wspinać i bezpiecznie zeskakiwać na materac, zapoznaje z rodzajami chwytów. Z każdymi zajęciami następuje pokonywanie boulderów i różnych formacji na ścianie. Nowo poznany żargon i wspinaczkowe słownictwo, ułatwia dalsze treningi.

Grupa zaawansowana

Uczestnicy tych zająć mogą o sobie powiedzieć, że są wspinaczami. Regularnie jeżdżą w skały i trenują kilka razy w tygodniu. Na treningach doskonalą swoją technikę, pracują nad siłą i wytrzymałością. Rozwijają się według spersonalizowanego planu treningowego, oprócz zajęć z instruktorem trenują również samodzielnie. W tej grupie stosowany jest zaawansowany zestaw ćwiczeń uzupełniających. Poziom obciążenia dostosowany jest do możliwości uczestników, aby uniknąć przetrenowania.

Spotkania mają formę warsztatów, na których uczestnicy pod okiem trenera wymieniają się spostrzeżeniami i poznają nowe specjalistyczne ćwiczenia i trudne ruchy. Obciążenia są coraz większe, intensywność duża.

Instruktor

Iga Marszałek

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij