Cross trening

Cross WOD (dorośli) – w zajęciach cross WOD oznacza zadanie treningowe na dany dzień. Istnieją WOD-y „oficjalne”, wykonywane przez crossfitowców na całym świecie i mające swój stały schemat – dla uproszczenia nadano im żeńskie imiona. Na przykład jednym z najbardziej popularnych, a zarazem najprostszych technicznie Workouts of the Day jest Barbara. Polega na wykonaniu 5 serii ćwiczeń (rund), z czego jedna seria obejmuje: 20 podciągnięć na drążku, 30 pompek, 40 brzuszków i 50 przysiadów. Między rundami można zrobić 3-minutową przerwę.

W skład jednego WOD-u zwykle wchodzi od 3 do 5 różnych ćwiczeń, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by Workout of the Day składał się z pojedynczego ćwiczenia. Im bardziej urozmaicony WOD, tym więcej partii ciała angażuje do pracy. Wybór ćwiczeń zależy od efektów, jakie chcemy osiągnąć. Czasami potrzebujemy popracować tylko nad jedną częścią ciała, np. nogami, i wtedy WOD składający się wyłącznie z przysiadów będzie dobrą opcją.

Instruktorzy

Grzegorz Sieradzki

Łukasz Czajkowski

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij