Dla firm

PRZYJĘCIA I WYDARZENIA

Każde przyjęcie zorganizujemy na najwyższym poziomie, z dbałością o detale. W całym procesie organizacji i przygotowań, a także w dniu wydarzenia, do Państwa dyspozycji są nasi managerowie, których zadaniem i celem jest przygotowanie oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań oraz zadbanie, by przyjęcie przebiegło zgodnie z planem i Państwa życzeniem.

Przyjęcia okolicznościowe

Ślub, urodziny, imieniny czy spotkanie tematyczne? A może przyjęcie z okazji komunii lub chrzcin Państwa pociech? Niezależnie od tego, jakie przyjęcie Państwo planują – zorganizujemy ją na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

MAMY DLA WAS TAKŻE NOWĄ PROPOZYCJĘ . Rezerwacje STUDNIÓWKOWE otwarte! Serdecznie zapraszamy do kontaktu, bo wyjątkowe wydarzenia powinny zyskać najlepszą oprawę .
Pytacie nas o liczbę miejsc, a tych u nas pod dostatkiem! Hala pomieści aż 750 os., a restauracja do 160 os. Daje to perspektywę imprezy dla – bagatela – ponad 900 osób łącznie! 🙂

Ogromną wagę przykładamy nie tylko do wyglądu, ale i smaku serwowanych potraw. Menu na każde przyjęcie, osobiście przygotowuje nasz Szef Kuchni, znany z doskonałego smaku i pysznych interpretacji tradycyjnych dań kuchni polskiej połączonej z inspiracjami z najbardziej odległych stron świata. Talent i pomysłowość naszego Szefa Kuchni, możecie Państwo sprawdzić, odwiedzając naszą restaurację lub korzystając z niedzielnego brunchu, podczas którego bufety pełne są wspaniałych potraw jego autorstwa.

Urodziny dla dzieci

Tylko u nas możesz zorganizować niesamowite przyjęcie urodzinowe dla dzieci z dużą dawką zajęć sportowych! Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerów i animatorów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że dzieci są zawsze pod opieką profesjonalisty.
Zapewniamy niesamowite wrażenia, super atrakcje, przebrania, wiele emocji oraz najbardziej popularne i lubiane przez dzieci gry i zabawy. Poza tym nasze sale sportowe umożliwiają aktywne spędzenie czasu podczas urodzin , bez nudy , na zasadach rywalizacji oraz wspólnych zabaw .

 

EMOCJONUJĄCE IMPREZY INTEGRACYJNE

SCOUT SPORT to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji chcących poszerzyć i uzupełnić szkolenie, konferencje czy też bankiet o nietypowe atrakcje łączącą w sobie elementy rywalizacji sportowej i dobrej zabawy. Naszym celem jest zapewnienie integracji uczestników w miłej atmosferze, ponieważ wiadomo, że zgrany zespół pracuje wydajniej i osiąga lepsze efekty w pracy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele dodatkowych form atrakcji:

· Turnieje firmowe (Squash  / Tenis ziemny/ Tenis stołowy / Gry zespołowe / Ściana wspinaczkowa)

· Organizacja Racketlona / Mini Racketlona – połączenie czterech dyscyplin sportów rakietowych

· Nauka poprzez integrację: Szkolenie z danej dyscypliny sportu

· Maraton rowerowy przy energetycznej i porywającej muzyce

· Szkolenia z zasad pierwszej pomocy

· Wynajęcie na własny użytek hali sportowej

· Prowadzenie ligi pracowniczej ze statystykami

· Organizacja tematycznych zajęć grupowych

Nasi instruktorzy i opiekunowie stworzą miłą i pełną rywalizacji atmosferę sportową. W zależności od stopnia zaawansowania nauczymy teoretycznych i praktycznych podstaw danej dyscypliny, ale także poprowadzimy Turnieje, aby można było się poczuć jak prawdziwy zawodowiec. Naszym celem jest, aby dobrze poprowadzona zabawa na długo pozostała w pamięci.

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij