Dla firm

PRZYJĘCIA I WYDARZENIA

Każde przyjęcie zorganizujemy na najwyższym poziomie, z dbałością o detale. W całym procesie organizacji i przygotowań, a także w dniu wydarzenia, do Państwa dyspozycji są nasi managerowie, których zadaniem i celem jest przygotowanie oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań oraz zadbanie, by przyjęcie przebiegło zgodnie z planem i Państwa życzeniem.

Przyjęcia okolicznościowe

Ślub, urodziny, imieniny czy spotkanie tematyczne? A może przyjęcie z okazji komunii lub chrzcin Państwa pociech? Niezależnie od tego, jakie przyjęcie Państwo planują – zorganizujemy ją na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy detal.

Ogromną wagę przykładamy nie tylko do wyglądu, ale i smaku serwowanych potraw. Menu na każde przyjęcie, osobiście przygotowuje nasz Szef Kuchni, znany z doskonałego smaku i pysznych interpretacji tradycyjnych dań kuchni polskiej połączonej z inspiracjami z najbardziej odległych stron świata. Talent i pomysłowość naszego Szefa Kuchni, możecie Państwo sprawdzić, odwiedzając naszą restaurację lub korzystając z niedzielnego brunchu, podczas którego bufety pełne są wspaniałych potraw jego autorstwa.

Urodziny dla dzieci

Tylko u nas możesz zorganizować niesamowite przyjęcie urodzinowe dla dzieci z dużą dawką zajęć sportowych! Posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerów i animatorów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że dzieci są zawsze pod opieką profesjonalisty.
Zapewniamy niesamowite wrażenia, super atrakcje, przebrania, wiele emocji oraz najbardziej popularne i lubiane przez dzieci gry i zabawy. Poza tym nasze sale zabaw zostały wyposażone w zabawki, o których marzą wszystkie dzieci: mieniące się piłki, dziecięce szczudła, zestawy artystyczne oraz zestaw instrumentów.

EMOCJONUJĄCE IMPREZY INTEGRACYJNE

SCOUT SPORT to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji chcących poszerzyć i uzupełnić szkolenie, konferencje czy też bankiet o nietypowe atrakcje łączącą w sobie elementy rywalizacji sportowej i dobrej zabawy. Naszym celem jest zapewnienie integracji uczestników w miłej atmosferze, ponieważ wiadomo, że zgrany zespół pracuje wydajniej i osiąga lepsze efekty w pracy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele dodatkowych form atrakcji:

· Turnieje firmowe (Squash / Badminton / Tenis ziemny/ Tenis stołowy / Gry zespołowe np. Piłka nożna, Koszykówka, Siatkówka/ Ściana wspinaczkowa)

· Organizacja Racketlona / Mini Racketlona – połączenie czterech dyscyplin sportów rakietowych

· Nauka poprzez integrację: Szkolenie z danej dyscypliny sportu

· Maraton rowerowy przy energetycznej i porywającej muzyce

· Szkolenia z zasad pierwszej pomocy

· Wynajęcie na własny użytek hali sportowej

· Prowadzenie ligi pracowniczej ze statystykami

· Organizacja tematycznych zajęć grupowych

Nasi instruktorzy i opiekunowie stworzą miłą i pełną rywalizacji atmosferę sportową. W zależności od stopnia zaawansowania nauczymy teoretycznych i praktycznych podstaw danej dyscypliny, ale także poprowadzimy Turnieje, aby można było się poczuć jak prawdziwy zawodowiec. Naszym celem jest, aby dobrze poprowadzona zabawa na długo pozostała w pamięci.

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij