Eventy

KARNETY DLA FIRM:

Pragniemy przedstawić ofertę stworzoną specjalnie dla Firm/ Instytucji, które chcą brać aktywny udział w działaniach mających na celu dbałość o zdrowie swoich pracowników i rozwój ich sprawności fizycznej i psychicznej.

W SCOUT SPORT, każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Oferujemy coś więcej niż zwykłą siłownię. Chcemy, aby Wasi Pracownicy spędzili swój wolny czas na aktywnym wypoczynku pod okiem instruktora oraz aby w przyjaznej atmosferze klubu mogli odprężyć się po pracy, zintegrować z resztą załogi oraz poprawić swoje samopoczucie i rozładować stres.

Osoby regularnie uczęszczające do fitness klubu są wydajniejsze w pracy oraz pełne nowych pomysłów i zdrowej energii.
Masz więcej pytań? Dowiedz się więcej. Wyślij zapytanie pod adres: marketing@scout.pl

REKLAMUJ SIĘ U NAS:

SCOUT SPORT to jedyny tak duży obiekt w mieście, który oprócz dobrze wyposażonej siłowni posiada również 4 korty do Squash, 3 korty do Tenisa oraz ścianę wspinaczkową i część rozrywkową z kręglami. Klub cieszy się dużą popularnością i frekwencją osób w różnym przedziale wiekowym oraz z różnych środowisk.

Jesteśmy organizatorami wielu wydarzeń w klubie, zarówno maratonów rowerowych, warsztatów fitness, zawodów kulturystycznych, jak i turniejów, na które zjeżdża się wiele osób wraz z rodzinami i kibicami. W Scout Sport posiadamy wiele przestrzeni w różnych działach, którą możemy zagospodarować Państwa reklamą.

Masz więcej pytań? Dowiedz się więcej! Wyślij zapytanie pod adres: marketing@scout.pl

EMOCJONUJĄCE IMPREZY INTEGRACYJNE:

SCOUT SPORT to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz instytucji chcących poszerzyć i uzupełnić szkolenie, konferencje czy też bankiet o nietypowe atrakcje łączącą w sobie elementy rywalizacji sportowej i dobrej zabawy. Naszym celem jest zapewnienie integracji uczestników w miłej atmosferze, ponieważ wiadomo, że zgrany zespół pracuje wydajniej i osiąga lepsze efekty w pracy.

W naszej ofercie można znaleźć wiele dodatkowych form atrakcji:

· Turnieje firmowe (Squash / Tenis ziemny/ Tenis stołowy / Gry zespołowe/ Ściana wspinaczkowa)

· Organizacja Racketlona / Mini Racketlona – połączenie czterech dyscyplin sportów rakietowych

· Nauka poprzez integrację: Szkolenie z danej dyscypliny sportu

· Maraton rowerowy przy energetycznej i porywającej muzyce

· Szkolenia z zasad pierwszej pomocy

· Wynajęcie na własny użytek hali sportowej

· Prowadzenie ligi pracowniczej ze statystykami

· Organizacja tematycznych zajęć grupowych

Nasi instruktorzy i opiekunowie stworzą miłą i pełną rywalizacji atmosferę sportową. W zależności od stopnia zaawansowania nauczymy teoretycznych i praktycznych podstaw danej dyscypliny, ale także poprowadzimy Turnieje, aby można było się poczuć, jak prawdziwy zawodowiec. Naszym celem jest, aby dobrze poprowadzona zabawa na długo pozostała w pamięci.

Masz więcej pytań? Dowiedz się więcej Wyślij zapytanie pod adres: marketing@scout.pl

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij