Najbliższe zajęcia

08:00
so
SCOUT CLIMB TEAM
08:00
so
Trening medyczny Karol
cross
09:00
so
Trening medyczny Karol
cross
08:00
n
SCOUT CLIMB TEAM
climb
09:30
n
FBW Łukasz
Cross
10:00
n
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
climb
06:00
pn
SCOUT CLIMB TEAM
17:00
pn
Fight Night / Liga Squash
korty squash
17:00
pn
Turbo Spalanie Kasia
Sala A
18:00
pn
Boks Grzesiek Krawczyk
Fight
18:00
pn
Cross WOD Grzesiek S.
Cross
18:00
pn
Pole Dance Kids Dominika
B
18:00
pn
Perfect Body Mariola
A
18:00
pn
Grappling Irek Ch.
fight
18:30
pn
Ścianka Michał
19:00
pn
Mobility Grzesiek S.
Cross
19:00
pn
Pole Dance Dominika
B
19:00
pn
Sexy Pupa Malwina
A
20:00
pn
Pole Dance Dominika
B
06:00
wt
SCOUT CLIMB TEAM
10:30
wt
Kick Boxing i MMA Łukasz W.
fight
16:00
wt
Taniec w powietrzu Dominika
B
17:00
wt
TBC Edyta Kuśmierz
a
17:00
wt
Taniec w powietrzu Dominika
B
17:00
wt
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
climb
17:00
wt
Trening CORE Darek
cross
18:00
wt
Kick Boxing i MMA Łukasz W.
fight
18:00
wt
Boks Grzesiek Krawczyk
fight
18:00
wt
Keetlebells Łukasz
cross
18:00
wt
Cycling Hubert
C
18:00
wt
Taniec w powietrzu Dominika
b
18:00
wt
Silna i Szczupła Edyta Kuśmierz
A
19:00
wt
Mobility Łukasz
cross
19:00
wt
Yoga - Zdrowy kręgosłup Konrad
A
20:00
wt
Aerial Joga Konrad
B
06:00
śr
SCOUT CLIMB TEAM
17:00
śr
Body Shape Edyta Kuśmierz
A
18:00
śr
Boks Grzesiek Krawczyk
fight
18:00
śr
Boot Camp Grzesiek S.
Cross
18:00
śr
Pole Dance Kids Dominika
B
18:00
śr
Squash Kids Rafał
korty squash
18:00
śr
Grappling Irek Ch.
fight
18:00
śr
Akademia SQUASH Rafał
korty squash
18:00
śr
Mix Aerobic & Brzuch Edyta Kuśmierz
Sala A
18:00
śr
Mix Aerobic & Brzuch Edyta Kuśmierz
A
19:00
śr
Pole Dance Dominika
B
19:00
śr
Kalistenika Marek
Cross
19:00
śr
Start Squash Rafał
Squash
20:00
śr
Yoga - Zdrowy kręgosłup Konrad
A
20:00
śr
Pole Dance Dominika
B
06:00
cz
SCOUT CLIMB TEAM
10:30
cz
Kick Boxing i MMA Łukasz W.
fight
16:00
cz
Ścianka Marysia
17:00
cz
Trening Funkcjonalny Darek
cross
17:00
cz
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
climb
18:00
cz
Kick Boxing i MMA Łukasz W.
fight
18:00
cz
Boks Łukasz W.
fight
18:00
cz
Cycling Hubert
C
18:00
cz
Step Mariola
A
18:30
cz
Ścianka Michał
18:30
cz
Street Workout Marek
19:00
cz
Pupa & Brzuch Mariola
A
06:00
pt
SCOUT CLIMB TEAM
16:00
pt
Ścianka Marysia
16:30
pt
Football Freestyle Kids Adrian
squash
17:00
pt
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
climb
17:00
pt
Cellu Stop & Brzuch Kasia
Sala A
18:00
pt
Boks Grzesiek Krawczyk
fight
18:00
pt
Body Shape Malwina
A
18:00
pt
Kettlebells Łukasz
Cross
18:00
pt
Grappling Irek Ch.
fight
18:00
pt
Akademia SQUASH Rafał
korty squash
19:00
pt
Mobility Łukasz
Cross
19:00
pt
Yoga - Zdrowy kręgosłup Konrad
A
19:00
pt
Start Squash Rafał
Squash
20:00
pt
Aerial Joga Konrad
B

Aktualności

Przeniesienie strefy wolnych ciężarów w dniu 03.12.

Czytaj więcej

Dodatkowe godziny otwarcia Ściany Wspinaczkowej.

Czytaj więcej

Kolejny etap modernizacji SCOUT SPORT.

Czytaj więcej

Wybierz swoją strefę

Chcesz się zrelaksować, miła i aktywnie spędzić czas, czy dać sobie ostro popalić? Wybierz swoje ulubione zajęcia i wpadaj do SCOUT SPORT.

Najlepszy sprzęt

Nie wyobrażasz sobie ćwiczeń na nie profesjonalnym sprzęcie? Nasz sprzęt gwarantuje 100% satysfakcji z użytkowania!

Wykwalifikowani instruktorzy

Zajęcia prowadzą najlepsi instruktorzy na każdym poziomie zaawansowania, z nimi każdy trening będzie przyjemnością!

Analizator składu ciała

Zrzucasz zbędne kilogramy, podejmujesz ćwiczenia, Twoja dieta jest rozsądna, najpierw zacznij od analizy składu ciała, my Ci w tym pomożemy.

Bezpłatny parking

Jeśli chcecie dotrzeć do SCOUT SPORT samochodem bez problemu zostawicie auto na naszym bezpłatnym parkingu.

Brak zapisów

Mamy bardzo elastyczną ofertę. Każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie dla siebie lub swoje rodziny bez zbędnych zapisów.
SCOUT Gym Open
1 m-c115zł
3 m-c315zł
12 m-c1104zł
Miesięcznie

SCOUT Cross Open
1 m-c115zł
3 m-c315zł
12 m-c1104zł
Miesięcznie

SCOUT Open +
1 m-c125zł
3 m-c345zł
12 m-c1260zł
Miesięcznie

SCOUT Pro
1 m-c135zł
3 m-c119zł
12 m-c109zł
Miesięcznie

Grafik

Wybierz

sala A
sala B
sala C
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Perfect Body
Mariola
Sexy Pupa
Malwina
Wtorek
TBC
Edyta Kuśmierz
Silna i Szczupła
Edyta Kuśmierz
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Środa
Body Shape
Edyta Kuśmierz
Mix Aerobic & Brzuch
Edyta Kuśmierz
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Czwartek
Step
Mariola
Pupa & Brzuch
Mariola
Piątek
Body Shape
Taśmy
Malwina
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Sobota
Niedziela

Pilates

Aleksandra Kijańska-Knop

Instruktor

PILATES – (dorośli) jest metodą pozwalającą na wzmocnienie mięśni głębokich, ukierunkowane na wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, które stabilizują kręgosłup, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, uczą prawidłowych wzorców ruchowych a także obniżają poziom stresu oraz zwiększają świadomość własnego ciała.

Sprawdź inne zajęcia
Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij