Grafik zajęć

SCOUT Fitness

sala A

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Turbo Spalanie
Kasia Czarnota - Piesyk
Perfect Body
Mariola
Sexy Pupa
Malwina
Wtorek
TBC
Edyta Kuśmierz
Silna i Szczupła
Edyta Kuśmierz
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Środa
Body Shape
Edyta Kuśmierz
Mix Aerobic & Brzuch
Edyta Kuśmierz
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Czwartek
Step
Mariola
Pupa & Brzuch
Mariola
Piątek
Cellu Stop & Brzuch
Kasia Czarnota - Piesyk
Body Shape
Taśmy
Malwina
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Sobota
Niedziela

sala B
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Pole Dance
gr.II
Dominika
Pole Dance
gr.I
Dominika
Wtorek
Aerial Joga
Konrad
Środa
Pole Dance
gr.II
Dominika
Pole Dance
gr. I
Dominika
Czwartek
Piątek
Aerial Joga
Konrad
Sobota
Niedziela

sala C
17:00
18:00
19:00
Poniedziałek
Wtorek
Cycling
Hubert
Środa
Czwartek
Cycling
Hubert
Piątek
Sobota
Niedziela

SCOUT Cross

7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Poniedziałek
Cross WOD
Grzesiek S.
Mobility
Grzesiek S.
Wtorek
Trening CORE
Darek
Keetlebells
Łukasz
Mobility
Łukasz
Środa
Boot Camp
Grzesiek S.
Kalistenika
Marek
Czwartek
Trening Funkcjonalny
Darek
Street Workout
Marek
Piątek
Kettlebells
Łukasz
Mobility
Łukasz
Sobota
Trening medyczny
Karol
Trening medyczny
Karol
Niedziela
FBW
Łukasz

SCOUT Climb

5:00
6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Poniedziałek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Wtorek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
Środa
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Czwartek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
Piątek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna
Sobota
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla Scout Climb Team
Niedziela
SCOUT CLIMB TEAM
Dyżur operatora - ścianka ogólnodostępna

SCOUT Kids

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Poniedziałek
Pole Dance Kids
Dominika
Wtorek
Taniec w powietrzu
Grupa początkująca
Dominika
Taniec w powietrzu
Grupa zaawansowana
Dominika
Taniec w powietrzu
Grupa początkująca DOMINIKA
Dominika
Środa
Pole Dance Kids
Dominika
Squash Kids
Rafał
Czwartek
Piątek
Football Freestyle Kids
Adrian
Sobota
Niedziela

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Poniedziałek
Ścianka KIDS
grupa - Sekcja 1
Michał
Wtorek
Środa
Czwartek
Ścianka KIDS
grupa Sekcja 1
Marysia
Ścianka KIDS
grupa - Sekcja 2
Michał
Piątek
Ścianka KIDS
grupa - Sekcja 2
Marysia
Sobota
Niedziela

SCOUT Racquet

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Poniedziałek
Fight Night / Liga Squash
Wtorek
Środa
Akademia SQUASH KIDS
Rafał
Start Squash
Rafał
Czwartek
Piątek
Akademia SQUASH KIDS
Rafał
Start Squash
Rafał
Sobota
Niedziela
Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij