Grafik zajęć

SCOUT Fitness

sala A

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Pilates
Ola
Body Shape
Power Piłki
Paulina
TBC
Step Brzuch i Pupa
Paulina
Gimnastyka słowiańska
Justyna
Wtorek
Zumba
Kasia
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Aeroboks
Szymon
Środa
Fit Ball
Mariola
Perfect Body
Mariola
Body Shape
Taśmy
Malwina
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Czwartek
Pupa & Brzuch
Step
Mariola
Mix. Aerobic
Marysia
Zumba
Kasia
Piątek
Body Art
Ola
Body Shape
Taśmy
Malwina
Yoga - Zdrowy kręgosłup
Konrad
Sobota
Niedziela

sala B
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Pole Dance
gr.II
Dominika
Pole Dance
gr.I
Dominika
Wtorek
Aerial Joga
Konrad
Środa
Pole Dance
gr.II
Dominika
Pole Dance
gr. I
Dominika
Czwartek
Gimnastyka słowiańska
Justyna
Piątek
Aerial Joga
Konrad
Sobota
Niedziela

sala C
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Cycling
Hubert
Cycling
Agnieszka
Wtorek
Cycling
Hubert
Jura Czewa Team
Środa
Cycling
Hubert
Cycling
Hubert
Czwartek
Siła
Hubert
Jura Czewa Team
Piątek
Cycling
Mariola , Hubert
Cycling
Hubert
Sobota
Niedziela
Siła
Krzysiek
Interwał
Krzysiek

SCOUT Cross

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
Cross WOD
Grzesiek
Mobility
Grzesiek
Scout Go !
Wtorek
Cross WOD
Grzesiek
Mobility
Łukasz
Keetlebells
Łukasz
Scout Go !
Środa
Boot Camp
Grzesiek
Trening Funkcjonalny
Szymon
Kalistenika Climb.
Marek
Scout Go !
Czwartek
FBW
Grzesiek
Cross WOD
Łukasz
Kalistenika
Marek
Scout Go !
Piątek
Kettlebells
Łukasz
Mobility
Grzesiek
Cross WOD
Grzesiek
Scout Go !
Sobota
Niedziela
FBW
Łukasz

SCOUT Climb

6:00
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Poniedziałek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Wtorek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Środa
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Ścianka wspinaczkowa
uwaga gr.I
Iga
Czwartek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Ścianka wspinaczkowa
uwaga gr.II
Iga
Piątek
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Sobota
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków
Niedziela
SCOUT CLIMB TEAM
Tylko dla członków

SCOUT Kids

15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Poniedziałek
Taniec w powietrzu
Weronika
Kick Boxing i MMA Kids
Łukasz W.
Taniec w powietrzu
Weronika
Pole Dance Kids
Dominika
Wtorek
Football Freestyle Kids
Adrian
Scout Go Kids
Szymon
Fight Kids
Irek Ch.
Akrobatyka i Balet KIDS
Marysia
Środa
Kick Boxing i MMA Kids
Łukasz W.
Pole Dance Kids
Dominika
Squash Kids
Rafał
Czwartek
Scout Go Kids
Szymon
Akrobatyka i Balet KIDS
Marysia
Fight Kids
Irek Ch.
Piątek
Football Freestyle Kids
Adrian
Squash Kids
Rafał
Sobota
Niedziela

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Poniedziałek
Ścianka KIDS
grupa I
Michał
Wtorek
Środa
Ścianka KIDS
grupa I
Kuba
Czwartek
Ścianka KIDS
grupa I
Michał
Piątek
Ścianka KIDS
grupa I
Marysia
Ścianka KIDS
grupa II
Marysia
Sobota
Niedziela

SCOUT Racquet

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Poniedziałek
Wtorek
Football Freestyle
Adrian
Środa
Start Squash
Rafał
Czwartek
Piątek
Football Freestyle
Adrian
Start Squash
Rafał
Sobota
Niedziela
Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij