Perfect Body

PERFECT BODY – (dorośli) to intensywne ćwiczenia ogólnorozwojowe, które spalają tkankę tłuszczową, poprawiają kondycję fizyczną, wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe. Ta forma zajęć pozwala wyrzeźbić mięśnie całego ciała i ukształtować naszą sylwetkę. PB jest idealną formą aktywności dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową, optymalnie nakręcając nasz metabolizm.

Zajęcia PERFECT BODY zaczynają się od rozgrzania ciała w formie prostego układu dynamicznych kroków, która przygotuje mięśnie do właściwego treningu. Ta część treningu to przede wszystkim proste ćwiczenia ogólnorozwojowe na wszystkie partie ciała, z wykorzystaniem różnych akcesoriów, takich jak: piłki, ciężarki, gumy, stepy. Wszystko przy rytmicznej, energetycznej muzyce.

Efektywność zajęć PB polega na specyficznym schemacie zajęć – wiele powtórzeń tych samych ćwiczeń w seriach, co pozwala nam świetnie kształtować pośladki, biodra, uda, ramiona, brzuch i klatkę piersiowa.

Instruktor

Mariola Tomalska

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij