Keetlebells

Keetlebells (dorośli) Plan treningowy z kettlebells to gratka dla prawdziwego fana sportów siłowych. Program wzbogacony o kettlebells sprawia, że treningi są o wiele bardziej intensywne, a na efekty treningowe nie trzeba długo czekać.

Odważniki zwane kettlebels to żeliwne lub stalowe przyrządy przypominające kule armatnie z rączką. Kettle są wszechstronnymi przyrządami, które oprócz siły rozwijają także moc, dynamikę, koordynację ruchową, gibkość, wytrzymałość i kondycje. Dzięki nim wykonasz zróżnicowany trening, wykorzystując do tego dziesiątki dostępnych ćwiczeń. Nieograniczone możliwości rozwoju zapewnia dodatkowa manipulacja tempem, obciążeniem, sposobem trzymania oraz liczbą użytych kettli.

Trening z odważnikami jest treningiem funkcjonalnym, czyli wykorzystującym ruchy zaczerpnięte z naszego życia codziennego. Znakomicie rozwija stabilizację centralną poprzez wzmocnienie mięśni głębokich, co przekłada się na mniejsze bóle pleców w odcinku lędźwiowym. Zwiększa mobilności, dzięki poprawianiu zakresów ruchów w stawach. Pozwala szybciej zrzucić zbędne kilogramy przy użyciu ćwiczeń o charakterze aerobowym oraz dzięki zaangażowaniu w pracę prawie całego ciała. Brak izolacji w każdym powtórzeniu wpływa na wzmocnienie ścięgien i stawów.
Kettle znakomicie nadają się do treningu typu HIIT oraz jako trening wspomagający w innych dyscyplinach, zwłaszcza sztukach walki takich jak boks, MMA, BJJ. Trening tego typu docenią wszystkie panie, które chcą wysmuklić i ujędrnić ciało bez nadmiernej rozbudowy sylwetki.

Instruktor

Łukasz Czajkowski

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij