Zapisy na SPINNING

Uwaga Klubowicze.

Na obiekcie posiadamy 15 rowerów na sali C , na których Hubert prowadzi zajęcia SPINNING. Nie wszyscy z Was mają  możliwość udziału w zajęciach, ponieważ zdarzają się sytuację , że brakuje stanowiska treningowego – rowerka.

Dlatego przypominamy, że zajęcia prowadzone są na zapisy. Każdy z Was ma możliwość  zapisania się na zajęcia  i mieć pewność , że weźmie w nich udział.

Jak się zapisać ?. Bardzo prosto.

Wchodzisz na stronę internetową SCOUT SPORT , → zakładka OFERTA , →  SCOUT  FITNEES ( wchodzisz na grafik sali C z zajęciami Huberta i klikasz w rubrykę z dniem zajęć ), → Wpisujesz dane zgodnie z tabelą i wysyłasz do SCOUT . Miejsce na Ciebie będzie zarezerwowane. 

Do końca lutego testujemy sposób zapisów  poprzez stronę.  W przypadku jakichkolwiek uwag, proszę o zgłaszanie ich na Recepcji SCOUT SPORT.

 

UWAGA .

Zapisy dotyczą tylko zajęć SPINNING , w każdej chwili z sali C można skorzystać bez żadnych zapisów .

W przypadku dwukrotnego zapisania się na zajęcia bez stawiennictwa ,  rezerwacje tego klienta nie będą nie będą przyjmowane.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij