Witamy na naszej nowej stronie SCOUT SPORT!

Niezmiernie się cieszymy, że jesteś na naszej nowej stronie internetowej, zapewniamy, że będzie się działo!! Są ogromne emocje, aktywnie spędzony czas, najlepszy sprzęt, możecie wybrać swój ulubiony sport oraz spędzić czas na super zabawie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową! Nowości, które wprowadziliśmy, to między innym intuicyjne menu, responsywność oraz formularze kontaktowe. Teraz możecie kupić KARNET na nasze zajęcia on-line i sprawdzać na bieżąco kalendarz zajęć!

Naszą stronę można teraz przeglądać, zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, ma ponadto jasną ikonografię, możecie poznać naszych trenerów, atuty sal oraz poznać szczegółowe zajęcia prowadzone w SCOUT SPORT!

Oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich sportowych zapaleńców do nas, chętnie się z Wami spotkamy na Waszych wymarzonych zajęciach. Nie może Was zabraknąć w SCOUT SPORT Częstochowa!

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij