Voucher podarunkowy

Drodzy fit maniacy ,

Obecna sytuacja panująca w naszym kraju nie jest łatwa dla nikogo. Zdajemy sobie sprawę, że obostrzenia wprowadzone przez rząd w znacznym stopniu dotknęły Was oraz Wasze rodziny. Podobna , bardzo trudna sytuacja dotknęła także obiekty sportowe takie jak SCOUT SPORT. Zawsze staraliśmy się wspierać Was udostępniając każdego dnia w roku sale sportowe, zatrudniając najlepszych instruktorów i trenerów, zapewniając sprzęt i wyposażenie na najwyższym poziomie. Przypomnijmy, że SCOUT SPORT w trosce o Wasze bezpieczeństwo został zamknięty jeszcze przed oficjalną decyzją rządu o zamknięciu obiektów sportowych .
Dzisiaj stoimy przed trudnymi decyzjami dotyczącymi dalszego funkcjonowania firmy. Naszym pragnieniem jest umożliwienie Wam powrotu do pełnej kondycji nie tylko fizycznej ale także i psychicznej po tak trudnym okresie związanym z zagrożeniem Waszego zdrowia .
Nie będziemy tego ukrywać, dzisiaj jest nam ciężko funkcjonować utrzymując w pełnej gotowości obiekt oraz pracowników . Nie wiemy kiedy się znów spotkamy i w jakiej formie, a bardzo byśmy chcieli wyjść z tego zamknięcia bez utraty pracowników i być gotowym do realizacji Waszych potrzeb.
W związku z tym, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zakupu voucherów na wykorzystanie w Naszym obiekcie . Do Waszej dyspozycji oddajemy sale sportowe i możliwość korzystania z zajęć tam organizowanych . Takie vouchery mogą być także świetnym prezentem dla członków waszych rodzin .
Wasza pomoc związana z zakupem tych voucherów pomogłaby nam przejść przez trudny dla Nasz wszystkich okres, a Państwu dokonać oszczędności na przyszłość, szczególnie, że pozostają one ważne na rok od zakupu.

👉Voucher o wartości 300 zł w cenie 250 zł
👉Voucher o wartości 600 zł w cenie 450 zł
👉Voucher o wartości 1000 zł w cenie 800 zł

Z wyrazami szacunku,
Prezes Zarządu
Agnieszka Nowak

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij