Urodziny w SCOUT GAME

Urodziny to wielkie wydarzenie dla Dzieci. Aby ten dzień był wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci, warto zadbać o wszystko, co najlepsze. W SCOUT SPORT każde urodziny są oryginalne i niepowtarzalne, przygotowane z myślą o solenizancie i jego gościach.

Urodziny na sportowo poprzez zabawę zachęcają do zdrowego stylu życia, a przede wszystkim dają dużo radości oraz uczą współpracy, rywalizacji i zachęcają dzieci do uprawiania sportu.

Pod opieką trenerów i animatorów dzieci bawią się w jednej z wybranych dyscyplin sportowych (wrotki/ kręgle/ ścianka wspinaczkowa/ squash/ akrobatyka/ zumba/ boks/ tenis inne zabawy zręcznościowe). Standardowa impreza urodzinowa trwa u nas ok. 3 godziny. Rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w urodzinach dzieci i przeżyć z nimi niezapomniane wrażenia z zabaw i wyzwań lub spędzić miło czas w restauracji przy świeżym soku czy też aromatycznej kawie i domowym cieście.

Do wyboru proponujemy Państwu kilka wariantów atrakcji sportowo-rozrywkowych.

Menu urodzinowe i szczegółowa oferta pod  tel. 605 544 363 / 734 472 308

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Istnieje również możliwość indywidualnego ustalenia menu i programu imprezy w oparciu o Państwa sugestie (cena kalkulowana jest indywidualnie)
  • W czasie imprezy dzieci są cały czas pod opieką instruktora licencyjnego/animatora. Jeden instruktor opiekuje się grupą maksymalnie 10-15 dzieci (zależnie od wieku).
  • Wszystkie zabawy, gry organizowane są w oparciu o obowiązujące zasady bezpieczeństwa i co ważne dostosowane każdorazowo do wieku i ambicji grupy.
  • Każda zabawa w bezpiecznych ramach wyznaczanych przez opiekuna czegoś uczy – współpracy, odpowiedzialności, przestrzegania zasad czy przeżywania
    radości i porażek związanych z rywalizacją.
  • Rodzice mogą miło spędzić swój czas w naszej kawiarni lub restauracji
  • Nasze przyjęcia urodzinowe z niepowtarzalnymi atrakcjami i gotowym menu zagwarantują każdemu dobrą zabawę i moc pozytywnych wrażeń.

Wszyscy uczestnicy imprezy urodzinowej muszą posiadać strój sportowy oraz obuwie zmienne!

Dla rodziców: Do przebywania w kawiarni nie potrzeba obuwia zmiennego, jeśli chcecie wejść na teren sportowy to również proszę o zabranie obuwia zmiennego

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij