Marcin Czernikowski

Instruktor sportu, specjalizujący się w wspinaczce sportowej. Wspinam się od 1992 roku. Zamiłowanie do podroży, często łączę ze swoją pasją odwiedzając wiele rejonów wspinaczkowych Polski, Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Swoje doświadczenie zdobyłem, prowadząc w nich ponad 1000 dróg do stopnia 6.5 RP i 6.3+ OS.

Od 2010 roku jestem instruktorem dyscypliny sportu – wspinaczka sportowa. Startując w zawodach wielokrotnie kwalifikowałem się do finałów Pucharu Polski we wspinaczce na czas. Jestem autorem kilku dróg powyżej 6.4 na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Moim zdaniem wspinanie to sport techniczny, dlatego zapraszam wszystkich, bez względu na wiek i masę ciała na ścianę w CSR SCOUT.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij