Grzegorz Sieradzki

CZEŚĆ, JESTEM GRZESIEK. ZNAJOMI WOŁAJĄ NA MNIE GYMMY.

TWÓJ TRENER W WALCE O ZDROWIE, SYLWETKĘ, MARZENIA. ZACZYNAMY?!

 

Już od najmłodszych lat byłem związany ze sportem. Pół życia spędziłem na boisku grając w piłkę nożną. Profesjonalne treningi zaowocowały powołaniem na Mistrzostwa Świata kadry U-12 w Barcelonie. Następnie najwyżej grałem w 2-ligowym Rakowie Częstochowa i amatorsko w UK.

Jestem licencjonowanym trenerem personalnym, jestem NATURALEM. Bez dopingu ciężko pracuję nad swoją sylwetką aby spełniać swoje marzenia. Zarówno w  swoich treningach jak i podopiecznych przede wszystkim stawiam na technikę, która jest kluczem do wszystkiego. W moich planach treningowych można znaleźć takie dziedziny dyscyplin sportu jak: kulturystka funkcjonalna (Functional Bodybuilding), CrossFit, trójbój siłowy, gimnastyka, plus systemy treningowe: TRX, mobility, animal flow.

Stosuję Elastyczną Dietę (Flexible Dieting Lifestyle/IIFYM) dzięki czemu nie mogę powiedzieć, że jestem na diecie. Za pomocą IIFYM stale dokonuję świadomych wyborów żywieniowych, w wyniku czego czuję się i wyglądam świetnie.

Sport ukształtował mój charakter. Wiem co to pot, łzy i sukces. Przez pryzmat swoich doświadczeń i zdobytej wiedzy chcę pomagać innym w osiąganiu wymarzonych celów i staniu się możliwie najlepszą wersją samego siebie.

Kontakt: sieradzki90@gmail.com

tel. 794 621 887

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij