Damian Piwowarczyk

Magister Wychowania Fizycznego ze specjalizacją instruktorską oraz nauczycielską, dzięki czemu może pracować zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. W trakcie studiów uzyskał również instruktora narciarstwa oraz pływania. W Centrum Kształcenia Kadr Sportowych ukończył kurs trenera personalnego z dietetyką sportową. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach  oraz konwencjach fitness mających na celu poprawienie jakości prowadzonych zajęć i treningów.

Od wielu lat jest związany z Kulturą Fizyczną i z przyjemnością uczestniczy oraz organizuje  różnego rodzaju eventy sportowe. Posiada uprawnienia instruktora kettlebell oraz instruktora Tomahawk Indoor Cycling Licencja Basic.  Pomoże Ci również w przygotowaniu do testów sprawnościowych jeśli starasz się o przyjęcie do policji lub straży pożarnej.

Kontakt: 661 706 219.

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij