Testy sprawnościowe przygotowujące do policji i straży pożarnej

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci właściwie przygotować swoje umiejętności do egzaminu sprawnościowego będącego jednym z etapów rekrutacji do Policji i Straży Pożarnej, to SCOUT SPORT oferuje w tym zakresie w pełni profesjonalny program obejmujący plan ćwiczeń, usługi wykwalifikowanych trenerów oraz psychologa.

W codziennej służbie policjanta i strażaka ważna jest odporność psychiczna, ponieważ spotkasz się z sytuacjami stresującymi, zagrażającymi życiu lub zdrowiu. Doskonale o tym wiemy. W związku z tym wprowadziliśmy nowość w przygotowaniu kandydata do egzaminu polegającą na współpracy z psychologiem, którego zadaniem jest wyeliminowanie u Ciebie objawów stresu. Niewątpliwie sytuacje kryzysowe, a z nimi spotkasz się, podczas testów sprawnościowych, multiselectu, rozmowy kwalifikacyjnej wpływają na efektywność podczas egzaminów. Dlatego też zaproponowane przez nas konsultacje z psychologiem z pewnością ułatwią Ci przejście przez ten trudny okres i pozytywne ich zaliczenie. W ramach naszego programu przygotowawczego proponujemy Ci:

Plan treningowy dla osób przygotowujących się na egzamin sprawnościowy do Policji i Straży Pożarnej, który został rozpisany na 2 miesiące.

Pierwszy miesiąc to budowa podstawowej sprawności. Drugi miesiąc przeznaczymy na trening specjalistyczny, w którym zwrócimy szczególną uwagę na ćwiczenia występujące podczas testu. Zajęcia prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych trenerów 3 razy w tygodniu po 1,5 h na salach SCOUT SPORT (sala cross, siłownia). Po zakończonych ćwiczeniach będziesz miał możliwość skorzystania z sauny oraz pokoju relaksu. Terminy treningów ustalane są z zainteresowanymi podczas pierwszego spotkania tak, aby nie kolidowały z innymi Twoimi zajęciami. Pamiętaj, że należy zacząć jak najwcześniej przed terminem egzaminu.

Współpracę z psychologiem, którego zadaniem będzie przygotowanie Cię do egzaminu poprzez wyeliminowanie stresu występującego w sytuacjach kryzysowych (rozmowa kwalifikacyjna, test pisemny, multiselect). Konsultacje dadzą Ci wskazówki umożliwiające pozytywne zaliczenie egzaminów.

Spotkania odbędą się dwa razy w trakcie programu w salach konferencyjnych HOTEL SCOUT. Oferujemy Ci w pełni profesjonalny program, jednak to od Ciebie i Twoje zaangażowania zależy, czy zostaniesz w przyszłości przyjęty w szeregi Policji i Straży Pożarnej. Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawioną propozycją, skontaktuj się ze SCOUT SPORT. Wszelkie informacje dostępne są pod nr telefonu 734 472 303.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij