Zimowy Kids Maraton podczas ferii 2021. UWAGA: Maraton został odwołany.

„ Zimowy Maraton w SCOUT SPORT ”
SCOUT SPORT to obiekt doskonale znany i lubiany przez najmłodszych mieszkańców Częstochowy. Sale sportowe przygotowane do zajęć : korty tenisowe, squash,, fitness, cross , a w nich świetne zajęcia sportowe prowadzone przez znanych i lubianych trenerów i instruktorów min Damiana Piwowarczyka, Dominikę Olczyk. Dzieciaki uwielbiają te zajęcia i tych trenerów. Co ważne , przestrzeń jaką udostępniamy nawet przy obecnych obostrzeniach związanych z COVID 19 daje pełne poczucie bezpieczeństwa dzieciom .
Na okres ferii zimowych 2021 przygotowaliśmy specjalną ofertę zajęć sportowych dla dzieci pn „ Zimowy Maraton SCOUT SPORT „ . Każdy z dwóch tygodni kończy się piątkowymi zawodami sportowymi podsumowującymi pięciodniowy okres przygotowawczy. Każde dziecko które przystąpi do zawodów będzie miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności , każde dziecko będzie zwycięzcą .
Ja zawsze zapewniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerów
i instruktorów, wyżywienie oraz atrakcyjne zajęcia sportowe , w tym roku jednak w nowym specjalnym wydaniu.
Ciekawy program sportowy , najlepsza opieka, bezpieczeństwo a przy tym rozwój dziecka to wymarzone zagospodarowanie czasu wolnego podczas ferii w mieści . Dzieci już dość czasu spędziły w „czterech kątach„. Teraz czas na ruch przygotowujący Twoje dziecko do kolejnych potyczek sportowych w przyszłości. przy zachowaniu odpowiednich warunków bezpieczeństwa. Co ważne rodzice ze spokojem mogą w tym czasie pracować, a dzieciaki spędzać czas aktywnie i zdrowo .
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
• Zajęcia codziennie ( od poniedziałku do piątku ) cena 100 zł za dzień.
• dzieci w wieku od 6 lat
• zajęcia prowadzone w grupach wiekowych
• zajęcia trwają po 45 minut od godz. 8:00 do 16:00, opiekę nad dziećmi zapewniamy od 7.00
• codziennie inne zajęcia sportowe : gra w tenisa, piłka nożna, squash, , ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe na Sali cross, zajęcia na świeżym powietrzu .
• w każdy piątek podsumowanie cyklu zajęć – zawody sportowe z nagrodami.
• zachowanie wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID 19
• zajęcia dzielimy na sportowe aktywne – 3 h oraz pozostałe zajęcia teoretyczne  5.
Cykl zajęć rozpoczynamy z dniem 04.01 do dnia 15.01.2021
ZAPRASZAMY do ZAPISÓW
605544363

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij