Zamknięcie siłowni. Funkcjonuje squash, tenis i ściana wspinaczkowa .

Drodzy klubowicze.
Z dniem 17.10 2020r siłownia na obiekcie SCOUT SPORT zostaje zamknięta w związku z obostrzeniami wprowadzonymi decyzją Prezesa Rady Ministrów . Wszystkie karnety na siłownię ( w tym salę cross) zostaną zawieszone z dniem jutrzejszym aż do odwołania .
Jednocześnie informujemy , że ograniczenia obowiązujące w siłowniach nie dotyczą działalności innych obiektów na SCOUT SPORT tj. kortów do squasha, tenisa oraz ściany wspinaczkowej.
Przypominamy o telefonicznych rezerwacjach na korty squash oraz korty tenisowe
Ściana wspinaczkowa funkcjonuje wg grafiku . Nie zmieniamy także działalności sekcji wspinaczkowych dla dzieci i dorosłych . Zajęcia będą się odbywały wg dotychczasowych harmonogramów. Dla przypomnienia dyżury operatorów w dniach wtorek , czwartek w godz. 17-22 oraz niedziela w godz. 15-20 . Pozostałe dni do dyspozycji i SCT .
Na FB oraz stronie internetowej SCOUT SPORT na bieżąco będą przekazywane informacje związane z funkcjonowaniem obiektu .
Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij