Kalistenika i Street Workaut Kids

Kalistenika i Street Workaut KIDS polega na wykonaniu ćwiczeń z ciężarem własnego ciała na drążku, wykonaniu podciągań oraz różnych ewolucji, które z nich wynikają. SW to doskonałe kształtowanie sylwetki bez dodatkowego obciążenia.

Treningi głównie opierają się na ćwiczeniach wykonywanych na rurkach. Właśnie dlatego dążymy do tego, aby w Polsce powstawało coraz więcej profesjonalnych placów treningowych. Można powiedzieć, że Street Workout jest już połączeniem elementów kalistenicznych, ruchów gimnastycznych i statycznych.

Do ćwiczeń kalistenicznych zaliczają się różnego rodzaju ruchy wykonywane z ciężarem własnego ciała, takie jak bieg, bieg z ciężarkami, brzuszki, pompki, przysiady, wyskoki, skoki, rzuty, ćwiczenia ze sztuk walk, takich jak boks, zapasy oraz coś na wzór aktualnego MMA – Pankraion.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij