WF to nie sport przez internet to zajęcia sportowe dla dzieci.

Twoje dziecko szykuje  swoją formę do zawodów sportowych lub wydarzeń sportowych , a brak mu ruchu takiego jak  podczas zajęć WF.  Nadszedł czas na nowoczesny wielofunkcyjny WF dla dzieci prowadzony przez dobrze znanego Wam trenera i pedagoga 👉 Damian Piwo

(Damiana Piwowarczyka)

🔥🔥🔥 Będzie się działo 🔥🔥🔥
Zajęcia sportowe  odbywają się 3 razy w tygodniu po 1,5 h
Kiedy 👉poniedziałek , środa , piątek w godz. 17.00-18.30
Każde zajęcia sportowe to inna aktywność. Dzięki temu dziecko z pewnością nie zazna nudy,  pozna nowe dyscypliny (Squash / ścianka wspinaczkowa / Akrobatyka/ Cross /Boks … i inne dyscypliny ogólnorozwojowe), poprawi motorykę.
Z uwagi na różny etap przygotowań Waszych dzieci do zawodów przygotowaliśmy dwa warianty długości przygotowań – karnety dla dziecka:
👉 Tygodniowy za 30 zł ( 10 zł za zajęcia )
👉Miesięczny za 79 zł
Dzieci w wieku od 6 do 15 lat.
Mamy też specjalną ofertę dla rodziców 👨‍👧‍👦: jeżeli posiadasz nasz karnet miesięczny szykując się do wydarzeń sportowych za dziecka zapłacisz  tylko 50 zł.
Zajęcia sportowe  pn „WF z Damianem ”  przygotują Wasze dzieci do wydarzenia sportowego jakie zostało zaplanowane przez SCOUT SPORT na 29.01.2021.  ” Cross WOD Challenge Kids 2021 „.

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij