Siergiej Sieraga

Pasjonat sportów siłowych od przeszło 16 lat. Trener personalny z 8-letnim doświadczeniem, który przez ten czas prowadził nie tylko fizycznie ale i mentalnie ponad setkę podopiecznych. Współpracujący z osobami w każdym wieku, mężczyznami i kobietami, również z dziećmi i młodzieżą. Cechuje go otwartość, szczerość i dobre nastawienie, każdy trening w jego wykonaniu to bomba pozytywnej energii nie rezygnując przy tym z profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy. Wykładowca w Polski Instytut Fizjoterapii i Sportu.

 

Ambasador Marki Muscle Power, współtwórca kanału youtube: Muscle Power.tv, posiadacz ogromnej wiedzy z zakresu suplementacji oraz odżywiania. Dzięki swoim działaniom i wynikom, nieprzerwanie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij