Dominika Olczyk

Od dziecka moje życie było związane ze sportem i tańcem. Rozpoczęłam swoją przygodę od tańca hip-hop i dancehall, jednak nie było to dla mnie wystarczające, więc postanowiłam spróbować czegoś nowego. W 2014 r. zaczęłam uczęszczać na zajęcia pole dance, po 3 latach nauki zostałam instruktorką w Scout. Ciągła chęć samodoskonalenie sprawia, że nie poprzestałam na tym i wciąż rozwijam się w swojej dyscyplinie chodząc na różne kursy i warsztaty oraz w innych dziecinach sportu, jakimi są: aerial hoop, inaczej „podniebny” taniec na kole oraz indoor skydiving, czyli latanie w tunelu aerodynamicznym.

POLE DANCE – uważam, że jest to sport dla każdego, nie zależnie od wieku i sprawności fizycznej. Pole dance jest wciąż rozwijającą się dyscypliną, która pozwala na utrzymanie zgrabnej sylwetki. Na zajęciach ćwiczymy figury siłowe, gimnastyczne i układy do muzyki. Staram się każdemu z osobna oddać swoją wiedzę i zarazić pasją do tego sportu.

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij