SCOUT CAMP FAMILY

SCOUT CAMP FAMILY to wczasy poprawiające kondycję organizowane w jednym z najlepszych ośrodków sportowo – rekreacyjnych na południu Polski, położonym u wrót jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Nasz obóz powstał z pasji do sportu i zdrowego trybu życia .  Kiedy Ty po natłoku pracy , rodzinnych obowiązków przyjedziesz do Hotelu Scout aby poprawić swoją kondycję oraz zmienić dotychczasowe nawyki , my gwarantujemy pełną opiekę dla Twojego dziecka . Zapewnimy pełne wrażeń zajęcia sportowe , animacje a także nauczymy Twoje dziecko zdrowych nawyków żywieniowych w trakcie trwania warsztatów kulinarnych .

 

Dzięki jednemu turnusowi SCOUT CAMP FAMILY gwarantujemy , że :

  • Odstresujesz się, przestaniesz myśleć o obowiązkach dnia codziennego.
  • Nauczysz się zdrowych nawyków , które możesz kontynuować w domowym zaciszu,
  • Zmniejszysz ból kręgosłupa

Dlaczego obóz SCOUT CAMP FAMILY ?

Codziennie ćwiczymy  w najlepszym centrum sportowym . Zajęcia odbywają się nie tylko wewnątrz obiektu ale też na świeżym powietrzu . Treningi są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów . Dodatkowo jeśli treningu jest dla Ciebie zbyt mało 😉 o każdej porze możesz skorzystać z całego centrum sportowego oraz zajęć sportowych bez dodatkowych opłat .

Uczymy się właściwego sposobu odżywiania . Zdrowa dieta to klucz do sukcesu  w osiągnięciu zdrowej sylwetki .

Dodatkowo dostaniesz plan żywieniowy oraz plan treningowy do domu aby kontynuować przygodę ze zdrowym trybem życia !

     

 

     

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij