Półkolonie na sportowo w SCOUT SPORT „Feriada” 2022.

Centrum Rekreacyjno Sportowe SCOUT to obiekt doskonale znany i lubiany w Częstochowie. Dysponujemy kilkudziesięcioma atrakcjami zgromadzonymi na przestrzeni ponad 4500 m ²! Ściana wspinaczkowa , korty tenisowe oraz do squash, zajęcia fitness ( chusty i Pole Dance)  i  cross,  kręgle.

Dodatkowo rozrywka na ferie zaplanowaliśmy : wyjazd do Aquapark Częstochowa ( opcjonalnie w zależności od sytuacji epidemiologicznej ) , naukę tańca zakończoną Balem Karnawałowym z konkursami i zabawami.

Na  zimę 2022 przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą  2 turnusy  półkolonii trwające  od poniedziałku do piątku.

Turnusy rozpoczynamy od dnia 14-18.02.2022 i 21-25.02.2022 . Taka ich ilość  gwarantuje możliwość dopasowania do każdej rodziny Zapewniamy aktywne spędzanie czasu wśród atrakcji zgromadzonych nie tylko na terenie SCOUT.

Wykwalifikowana i doświadczeni wychowawcy , trenerzy i  instruktorzy, wyżywienie restauracji „Próżna Kaczka „ oraz atrakcyjne zajęcia to znak rozpoznawczy półkolonii w SCOUT SPORT. Półkolonie  zgłaszane są do Kuratorium Oświaty, a dzieci posiadają ubezpieczenie NW. Zapewniamy odpowiednie środki ochrony przed COVID 19.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • półkolonie są tematyczne : związane ze sportem i rozrywką
  • opieka nad dziećmi już od godz. 7.00, zajęcia trwają od 8.00 -16.00
  • półkolonie trwają 5 dni – od poniedziałku do piątku
  • zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat.
  • zajęcia prowadzimy w grupach wiekowych
  • w programie: nauka gry w tenisa, squash, ścianka wspinaczkowa, ćwiczenia i zabawy ogólnorozwojowe, zajęcia fitness tym znane i lubiane : akrobatyka na chustach i pole dance ,  zajęcia cross , halowa piłka nożna i unihokej , kręgle ,wycieczka do Aquapark Częstochowa ,  konkursy i wiele innych atrakcji .
  • kino SCOUT ( z popcornem ).
  • wyżywienie : drugie śniadanie , obiad dwudaniowy oraz podwieczorek przygotowane w restauracji Próżna Kaczka Hotelu SCOUT .

TERMINY TURNUSÓW

14-18.02.2022

21-25.02.2022

grupa wiekowa 6-9  oraz  10-14 lat

Cena   649 zł

Opłata zaliczkowa  100 zł.

Zniżki : za wykupienie do dnia 15.01.   – 50 zł zniżki .

na drugie dziecko                          50 zł  zniżki

Dla dziecka posiadającego aktywny karnet 50 zł

Na kolejny turnus 50 zł

Promocje nie łączą się

Ilość  Miejsc ograniczona – obowiązuje kolejność zapisów .

BONUSY dla dzieci i rodziców !!!

Każdy mały uczestnik półkolonii otrzyma od Nas pamiątkowe  gadżety .

Pamiętamy o rodzicach : W trakcie turnusu  rodzice  mogą  korzystać bezpłatnie z siłowni , fitness , sali cross oraz sauny w SCOUT SPORT. 

Formularz zgłoszeniowy dla dziecka

 

Harmonogram Feriada 2022

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij