Oferta jesienna zajęć dla dzieci w SCOUT SPORT.

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, zatem już czas pomyśleć  o najmłodszych. Na jesień 2022 w SCOUT SPORT przygotowaliśmy dla dzieci specjalną ofertę zajęć na wszystkich salach sportowych. Zapisy dla do poszczególnych grup dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat  już się rozpoczęły.  Ilość miejsc w poszczególnych grupach jest ograniczona.  Zachęcamy  Was do kontaktu z Recepcją  SCOUT SPORT  nr telefonu 605 544 363.

Rodzaje zajęć :

➔ Pole Dance Kids z Dominiką,
➔ Motoryka z Damianem,
➔ Akrobatyka  na chustach z Olą,
➔ Ściana Wspinaczkowa z Marysią i Jarkiem.

 

Poniżej opisy poszczególnych zajęć dla dzieci z naszymi instruktorami .

POLE DANCE KIDS popularnie znany jako taniec na rurze jest formą aktywności sportowej. Pozwala wymodelować figurę (płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki), spalić tkankę tłuszczową, poprawić siłę, wytrzymałość i elastyczność mięśni oraz koordynację ruchową oraz posiąść nowe umiejętności taneczne. Pole dance może mieć charakter zmysłowy lub sportowy, zależy to od ćwiczącego, jego stylu, nastawienia i nastroju. Ten nowoczesny rodzaj fitnessu nie wymaga dobrej kondycji, a na zajęcia mogą uczęszczać wszyscy, niezależnie od wieku i tuszy. Lekcje pole dance mają doskonały wpływ nie tylko na kobiece ciało ale również w znaczny sposób pozytywnie wpływają na samopoczucie i nastrój. Zajęcia w grupach max 10 osobowych .

Akrobatyka na chustach ( akrobatyka na chustach – Taniec w powietrzu ) to zajęcia rozwijające koordynację, siłę, gibkość oraz wytrzymałość. Jest to dyscyplina ogólnorozwojowa, której ważnym elementem jest systematyczność i wytrwałość w samorealizacji. Zajęcia dedykowane dla dzieci, które nie miały wcześniej do czynienia z gimnastyką sportową, jak i dla tych którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Na akrobatyce ćwiczymy są m.in. takie elementy jak: stanie na rękach/głowie, chodzenie na rękach, przewroty, gwiazdy, mostki i przerzuty. Zajęcia w grupach max 14 osobowych .

MOTORYKA   program dzięki któremu stopniowo poprzez ćwiczenia i ich doskonalenie dokonuje się wzrost ogólnej sprawności ruchowej . A wszystko nie w ramach jednej kategorii ćwiczeń a poprzez odpowiedni dobór różnorodnych form aktywności – ćwiczenia sprawnościowe na sali cross, squash,  zajęcia fitness , w tym akrobatyka, przełamywanie barier na ścianie wspinaczkowej . Taki szeroki wachlarz atrakcji i zajęć typowo sportowych powoduje, że dzieci nie zniechęcają się już po kilku zajęciach z dalszego udziału , a wręcz przeciwnie , czekające ich nowe formy aktywności powodują ciekawość i dalszą chęć ćwiczeń . Zajęcia w grupach max 15 osobowych .

Ściana wspinaczkowa – Grupa początkująca

Idealna dla osób, które chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką. Na zajęciach prowadzący uczy jak wykorzystywać ścianę wspinaczkową, poprawnie się wspinać i bezpiecznie zeskakiwać na materac, zapoznaje z rodzajami chwytów. Z każdymi zajęciami następuje pokonywanie boulderów i różnych formacji na ścianie. Nowo poznany żargon i wspinaczkowe słownictwo, ułatwia dalsze treningi. Zajęcia w grupach max 7 osobowych

Szkółka squash – zajęcia z instruktorem na squash.

 

Kliknij na mapę, aby ją aktywować

HOTEL SCOUT

Scout Hotel

RESTAURACJA
PRÓŻNA KACZKA

Restauracja Próżna Kaczka
Sport Scout informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij